ساخت باکس فلزی و رک شبکه

خدمات ساخت باکس فلزی:

یکی از خدمات گسترده شرکت افق لیزر، تولید انواع تجهیزات از جمله ساخت انواع بدنه و کاور دستگاه، قطعات و محصولات سفارشی با ورق‌کاری فلزی می‌باشد. شرکت افق لیزر قادر به ساخت باکس فلزی و انواع قطعات فلزی بر طبق طرح‌های درخواستی مشتریان است.

تولید پیچیده ترین طرح های جعبه فلزی:

ساخت باکس فلزی و قطعات ساخته‌شده از ورق‌های فلزی می‌توانند، به‌سادگی کاور دستگاه و پایه سه‌گوش و یا به پیچیدگی  ساخت باکس‌ فلزی و الکترونیکی، قطعات خودرو و بدنه‌های سفارشی دستگاه‌ها باشند اما موضوعی که یقینا رخ خواهد داد تولید قطعات با بهترین کیفیت و توجه به تمام جزئیات در طراحی و ساخت باکس فلزی و قطعات خواهد بود.

تولید انواع رک شبکه:

شرکت افق لیزر آمادگی خود را جهت پذیرش سفارشات مختلف در زمینه طراحی و ساخت باکس فلزی از جمله انواع رک شبکه ( رک دیواری و ایستاده ) در ابعاد مختلف وانواع تجهیزات رک از جمله سینی ثابت و متحرک ، ریل کیس رکمونت، لایت پنل و کنترل دما وسایر متعلقات رک، با برند افق لیزر، برند دلخواه مشتری و یا بدون برند اعلام می دارد. شرکت افق لیزر با استفاده از ابزارهای پیشرفته در زمینه طراحی و تولید سفارشی رک و تمامی متعلقات آن با ابعاد دلخواه و کارایی مناسب، آمادگی خود را جهت همکاری و پذیرش سفارشات و ارائه سرویس به مشتریان خود اعلام می نماید.

ساخت تجهیزات و بدنه دستگاه در شرکت افق لیزر به وسیله پیشرفته‌ترین ابزارهای برش، خم، پانچ، فرم‌دهی، جوشکاری و رنگ‌آمیزی و توسط متخصصین باتجربه در این زمینه انجام می‌شود.

طراحی سه بعدی جعبه فلزی قبل از ساخت:

طراحی سه‌بعدی تجهیزات و جعبه های فلزی و سایر قطعات سفارشی کارفرمایان توسط نرم‌افزارهای پیشرفته Solid Works انجام‌شده و سپس قطعه موردنظر با رعایت تمامی جزئیات به‌دقت ساخته می‌شود. همچنین ساخت بدنه دستگاه و قطعات در کمترین زمان ممکن انجام‌شده و به محل موردنظر منتقل می‌شود.

امکان ساخت باکس فلزی با هر طرح بدون محدودیت:

این شرکت هیچ محدودیتی در زمینه میزان سفارش ندارد و امکان تولید هر طرح برگرفته از الگو یا طرح منحصربه‌فرد و همچنین تولید در حجم بالا وجود دارد.