برش لیزر و ساخت سینک های استیل

ساخت سینک صنعتی

سینک های صنعتی آشپزخانه در طرح ها و مدل های مختلفی استفاده می شوند. روش ساخت سینک ها متفاوت است و ممکن است با استفاده از پرش یا برش لیزر انجام شود. برش لیزر و ساخت سینک های استیل به خصوص در موارد صنعتی بسیار رایج است. سینک های صنعتی معمولا در تعداد خیلی زیاد تولید نمی شوند و به همین دلیل ساخت قالب های بزرگ سمبه ماتریسی برای ساخت سینک استیل صنعتی به صرفه نیست. به علاوه اینکه دستگاه های پرس بسیار بزرگی نیاز است تا بتواند این حجم از پرس و تورفتگی را ایجاد نماید. این در حالی است برش لیزر و ساخت سینک های صنعتی حتی برای تعداد محدود کاملا به صرفه است.

سینک استیل

برش لیزر روش مورد علاقه صنعتکاران

برش لیزر استیل همواره جزء روش های محبوب صنعت کاران است. ورق های استیل به وسیله برش لیزر به راحتی در پیچیده ترین طرح ها برش می خورند. کیفیت و دقت برش لیزر استیل برای ساخت انواع قطعات دقیق قابل استفاده است. سینک ها عموما در محل هایی هستند که ظاهر کاملا آراسته ای دارد و باید به زیباترین شکل ساخته شوند. به همین دلیل برش لیزر و ساخت سینک های استیل کاملا پیشنهاد می شود.

تصاویری که ملاحظه می کنید به خوبی نشان می دهد که برای انواع برش لیزر استیل و ساخت سینک های صنعتی می توانید به مجموعه افق لیزر اعتماد کنید. افق لیزر متخصص و با تجربه در ساخت انواع قطعات صنعتی است و افتخار دارد با بهترین قیمت ها و کیفیت، به شما خدمات برش لیزر و خمکاری ارائه دهد.

مجموعه افق لیزر با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و دستگاه های قدرتمند و با کیفیت، انواع قطعات و مجموعه های صنعتی را با بهترین کیفیت و دقت تولید می کند. همین حالا با ما تماس بگیرید.

ساخت سینک استیل

 

  • سینک استیل
  • سینک استیل
  • سینک استیل