برش لیزر و جعبه سازی (برش لیزر و خم جعبه فلزی)

برش لیزر و جعبه سازی

جعبه ها در صنعت و در زندگی روزمره عموم مردم کاربرد های فراوانی دارند. در صنایع مختلف جعبه ها کاربرد های فراوانی دارند. از جمله جعبه های پرکاربرد در صنعت، جعبه های فلزی است. در صنعت برق و الکترونیک همواره جعبه های فلزی بسیار پرکاربرد و پر طرفدار هستند. انواع مختلفی از جعبه های فلزی بوسیله برش لیزر و خم جعبه فلزی ایجاد می شوند. در این مطلب قصد داریم درباره برش لیزر و جعبه سازی بیشتر صحبت کنیم.

انواع جعبه های فلزی

انواع مختلفی از جعبه های فلزی در صنعت استفاده می شوند. این جعبه ها ممکن است بصورت برش لیزر و خم جعبه فلزی تولید شوند یا اینکه فقط برش لیزر جعبه فلزی ایجاد شود و سپس قطعات بر روی یکدیگر مونتاژ شوند. البته بسیاری از جعبه ها پس از خم کاری یا کنار هم چیدن جوشکاری می شوند ولی بسیاری جعبه ها بصورت مونتاژی ساخته می شوند که نمونه آن را در اینجا مشاهده می کنید:

کاربرد جعبه های فلزی در صنایع برق و الکترونیک

از جمله صنایعی که جعبه های فلزی در آن ها پرکاربرد است، صنایع برق و الکترونیک است. انواع محصولات الکتریکی را می توان دید که در جعبه های زیبای فلزی از جمله آهن، گالوانیزه یا استیل، نصب شده اند. همچنین همانطور که می دانید برش لیزر و خم جعبه فلزی جزء بهترین روش های تولید است که برای تولید با تعداد کم و یا تولید با تعداد بالا کاملا به صرفه و منطقی و سریع است.

تصاویر زیر تنها بخشی از جعبه های الکتریکی هستند که در صنعت برق استفاده می شوند.

مرکز برش لیزر و خم افق افتخار دارد که ده ها نوع از این جعبه ها را در صنعت برق برای کاربرد های گوناگون تولید کرده و تجربه شگرفی در تولید جعبه های فلزی و جعبه سازی دارد.

لیزر و خم جعبه های الکتریکی در افق لیزر با دقت و کیفیت های عالی انجام می شود. دقت قطعات تولید شده باعث می شود که مهندسان و صنعت کاران، بتوانند به راحتی تولیدات جعبه ها را با تولیدات خود تنظیم کرده و محصول نهایی را به راحتی نصب و مونتاژ کنند.

یکی از دلایلی که جعبه های الکتریکی فلزی استفاده می شوند ایجاد قفس فارادی است که بوسیله برش لیزر به راحتی قابل ساخت و تولید در تعداد بالا است.

همین الان با ما تماس بگیرید تا بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت و دقت و قیمت های کاملا رقابتی برای شما تولید کنیم.