برش لیزر قطعات تزئینی

قطعات تزئینی از جمله قطعات دکوراسیون (مانند قفسه ها و ماکت ها و غیره)، قطعات کاربردی (مانند ساعت و چهار پایه و غیره) و قطعات سرگرم کننده همواره پر مصرف هستند. این قطعات با روش های مختلفی ممکن است ساخته شوند. روش های ماشینکاری و یا قالب سازی از روش های مرسوم ساخت قطعات تزیینی است. برش لیزر قطعات تزئینی نیز جزء روش های ساخت اینگونه قطعات به شمار می رود.

برش لیزر قطعات تزئینی

این روش یکی از پر طرفدارترین روش های ساخت قطعات تزئینی، ماکت ها و قطعات دکوراسیون است. این امر دلایل مختلفی دارد. از جمله این دلایل، هزینه کاملا منطقی برای ساخت این قطعات است. همچنین برش لیزر قطعات تزئینی را می توان برای تعداد اندکی از قطعات نیز به کار برد. همچنین می توان برای تولید انبوه در تعداد بالا نیز روی این روش حساب کرد. در واقع در برخی روش ها برای تولید انبوه نیاز به ساخت قالب و انجام هزینه های اولیه بال است در حالی که برش لیزر قطعات تزئینی بسیار سریع و کم هزینه شما را به قطعاتتان نزدیک می کند.

نمونه برش لیزر قطعات تزئینی

از نمونه های تولید شده برای قطعات تزئینی که تصاویر آن ها در مقابل نیز مشاهده می کنید،می توان به موارد زیر اشاره کرد.

برش لیزر قطعات ماکت: در تصاویر برش لیزر قطعات یک ماکت عقرب را مشاهده می کنید که به زیبایی برش خورده و مونتاژ گردیده است.

برش لیزر صفحه ساعت: صفحه ساعت از محل هایی است که بسیار دیده می شود و همچنین می توان به زیبایی با برش لیزر و یا حکاکی طرح های زیبایی ایجاد کرد. در این تصاویر صفحه های ساعت با زیبایی و کیفیت عالی مشاهده می نمایید.

برش لیزر سینی تزئینی: سینی ها گرد یا طرح دار نیز از قطعات پرکاربرد است. برای ایجاد طرح های منحصر به فرد برای فروش یا تبلیغات یا استفاده شخصی، می توانید از برش لیزر استفاده نمایید.

برش لیزر قطعات اسپینر: اسپینر از قطعات پر استفاده جهت ایجاد سرگرمی در یک سال اخیر بوده است. در تصاویر یک نمونه اسپینر را مشاهده می کنید که قطعه اصلی آن با روش برش لیزر و آبکاری ساخته شده است.

برش لیزر لوگو: برای ایجاد قطعات زیبا از لوگو هایتان، برش لیزر جزء بهترین روش ها است.

برای ساخت قطعات منحصر به فرد تزئینی، تبلیغاتی، سرگرمی و یا کاربردی همین الان با ما تماس بگیرید. ما در افق لیزر بهترین خدمات را ارائه می دهیم.