برش لیزر استیل با گاز اکسیژن

پیش تر، برای برش استیل از ابزار دستی یا مکانیکی مانند اره یا هواگاز استفاده می شده است. اما بسیاری از شرکت ها تکنولوژی جدیدتری برای برش استیل دارند. برش لیزری استیل فرآیندی کارآمد با هزینه های بسیار رقابتی است که برش استیل با کیفیت و رازان را برای شرکت هایی که در تولید از ورق های استیل استفاده می کنند، ارائه می دهد. برش لیزر استیل با گاز اکسیژن نوعی از روش های برش لیزر است که برای برش لیزر ورق های استیل نیز به کار می رود. برش لیزر استیل از طریق عبور پرتو لیزر دقیق از ورق استیل انجام می شود و تقریبا هر طرح پیچیده و حرفه ای را برش می زند.

برش لیزر استیل با گاز اکسیژن

همانطور که می دانید برش لیزر فلزات ارزشمند تر مانند استیل یا برنز یا مس ، به دلیل استفاده های زینتی و ظاهری که دارند باید بسیار دقیق و با کیفیت انجام شود. به همین دلیل لبه های فلز بریده شده بهتر است با گاز نیتروژن انجام شود. این امر باعث می شود لبه ها خوش رنگ تر بوده و سیاه نشوند. این در حال است که برش لیزر استیل با گاز اکسیژن ارزان تر و در دسترس تر از نیتروژن است. به همین دلیل در صورتی که برنامه تولید شما برای قطعات پس از برش لیزر ماشینکاری دارد، انجام هزینه اضافه برای برش لیزر با گاز نیتروژن به صرفه نیست. زیرا پس از ماشینکاری لبه ها کاملا تمیز و یکتواخت می شوند.

همچنین اگر لبه های قطعه برش خورده برای شما اهمیت چندانی ندارد و دور از دسترس است، انجام هزینه اضافه برای برش لیزر استیل با نیتروژن معقول نیست. به همین دلیل پیشنهاد ما برای چنین مواردی استفاده از روش برش لیزر با گاز اکسیژن است.

تصاویر مقابل تعدادی از نمونه های برش خورده بوسیله گاز اکسیژن را نشان می دهد.

همین حالا با افق لیزر تماس بگیرید تا قطعات استیل شما با کیفیت و دقت عالی ساخته شوند.

 

  • تاریخ : مرداد ۱۱, ۱۳۹۷
  • دسته بندی :