برش لیزر آهن ۲۰ میلیمتری

برش لیزر آهن ۲۰ میلیمتری ، در صنعت بسیار پرکاربرد است. با این حال به دلیل دشوار بودن این برش لیزر و نیاز به دستگاه های قدرتمند برش لیزر، عموما برش لیزر ورق با ضخامت های بالا در کارگاه های خدماتی کمتر ارائه می گردد. به همین دلیل این قطعات بوسیله روش واتر جت یا ماشینکاری ساخته می شوند. در روش واتر جت دقت بسیار پایین است و در روش ماشینکاری هزینه و زمان بسیار زیادی صرف می شود.

برش لیزر آهن با ضخامت بالا عموما به  عنوان ورق کاری استفاده نمی شود. بلکه قطعات ضخیمی که در دستگاه ها و مجموعه ها بصورت دو بعدی هستند و قابلیت برش لیزر آن ها فراهم است را می توان با این روش تولید کرد. دلیل آن هم دقت و سرعت و کیفیت بالاتر تولید این قطعات است. همچنین با تولید برخی قطعات اب روش لیزر هزینه تولید قطعه مورد نظر نسبت به ماشین کاری کمتر خواهد شد تا هزینه های تمام شده برای تولید کنندگان نیز کاهش یابد.

برش لیزر آهن با ضخامت بالا در افق لیزر

مرکز خدمات برش لیزر افق، با در اختیار داشتن دستگاههای بسیار قدرتمند و کمیاب در صنعت ایران تا توان های ۴.۴ کیلووات، خدمات برش لیزر آهن تا ضخامتهای باورنکردنی ۲۰ میلیمتر را عرضه می کند.

از این پس به راحتی ساخت و تولید قطعات ضخامت بالا از جنس استیل یا آهن را به ما بسپارید تا در کمترین زمان ممکن وبا هزینه های بسیار مقرون به صرفه نسبت به ماشینکاری سنتی، قطعات شما را تولید کنیم.

  • تاریخ : خرداد ۲۵, ۱۳۹۷
  • دسته بندی :